Skype

Skype iPhone için

 • Ücretsiz
 • Türkçe dilinde
 • Version: 8.59

Ücretsiz video ve sesli çağrılar

Skype , WiFi şebekesini veya telefonunuzun 3G bağlantısını kullanarak görüntülü görüşme yapmanıza izin verir, ancak mesajlarınızı gönderebilir veya kişilerinizle fotoğraf veya video paylaşabilirsiniz.

Mobil Skype

Skype'ın mobil uygulamasıyla, sohbet ve mesajlaşmanın yanı sıra telefon numaralarını veya diğer Skype hesaplarını aramak için Skype hesabınıza erişebilirsiniz. En dikkat çekici nokta, performansının iyileştirilmesine yardımcı olmak için video kalitesini seçebileceğiniz video çağrılarıdır.

Tek bir sohbete katılabilen en fazla dört kişiyle sesli veya görüntülü görüşmeye birden fazla kişi eklemek ve kaldırmak da mümkündür.

Bir Skype hesabınız varsa, Skype kredinizi kullanabilmeniz ve isterseniz Skype kişilerinizi eklemeniz için otomatik olarak uygulama ile senkronize edilir.

Skype, durumunuzu düzenleme, bildirimleri ayarlama ve kişilerinizi yönetme gibi diğer işlevleri içerir. Uygulama ayrıca sesli mesaj bırakmaya ve devam eden görüşmelere katılımcı ekleyerek bir kişinin profilini görüntülemenizi sağlar.

Geliştirilmiş tasarım

Uygulama, her güncellemeyle tasarımını geliştirdi. Öne çıkan özellikler arasında: tabletlere uygun bir tasarım ve daha önceki sürümlerden çok daha net ve sezgisel bir arayüz.

Kullanım kolaylığı sayesinde, kişi listenize göz atabilir, sık kullanılanlar sütununa odaklanabilir veya son aramalara göz atabilirsiniz.

En iyilerinden biri

Skype, çoklu platform olma avantajına sahiptir ve kendi alanında klasik bir uygulamadır. Mobil uygulaması, aramalarda para biriktirmek ve video görüşmeleri yapmak için iPhone kameranızın avantajlarından faydalanmak için en iyisidir.

Skype'ta çok sayıda arayüz iyileştirmesi yapıldı. Yerel çözünürlük artık iPhone 6 ve iPhone 6+ için destekleniyor. İletişim profilleri, temas noktalarının yanı sıra saat dilimlerini de gösterir. Bireysel konuşmalar okunmuş veya okunmamış olarak işaretlenebilir. "Rahatsız etmeyin" modu bildirim seslerini devre dışı bırakır.

"Son" listesi şimdi durum göstergelerini görüntüler.

Değişiklikler

 • Skype'ta çok sayıda arayüz iyileştirmesi yapıldı. Yerel çözünürlük artık iPhone 6 ve iPhone 6+ için destekleniyor. İletişim profilleri, temas noktalarının yanı sıra saat dilimlerini de gösterir. Bireysel konuşmalar okunmuş veya okunmamış olarak işaretlenebilir. "Rahatsız etmeyin" modu bildirim seslerini devre dışı bırakır.

  "Son" listesi şimdi durum göstergelerini görüntüler.

AVANTAJLAR

 • Çok sezgisel arayüzü
 • Mükemmel ses kalitesi
 • Varsayılan olarak adres defterini kullanır
 • WiFi veya 3G kullanarak aramalar

DEZAVANTAJLAR

 • Masaüstü sürümünden daha az özellik

iphone için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

Skype

İndir

Skype 8.59 iPhone için

Skype hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Skype denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Skype için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×