Skype

Skype APK için Android

 • Ücretsiz
 • Türkçe dilinde
 • Version: 8.59.0.77

Android telefonunuzdan veya tabletinizden ucuz arama yapın

Skype'ın Android sürümü, telefonunuzda ücretsiz veya ucuz sesli ve görüntülü arama yapmanızı sağlar.

Tam bir Skype deneyimi (neredeyse)

Popüler VOIP uygulamasının bu mobil sürümü, sizi arkadaşlarınıza ve ailenize bağlamak için WiFi veya 3G bağlantısı (yalnızca ABD'de WiFi) kullanıyor Skype . Aramanın yanı sıra, diğer Skype kullanıcılarıyla anlık mesaj alışverişi yapmak, medya göndermek ve bireylere veya gruplara göndermek için video mesajları kaydetmek için metin sohbet özelliğini kullanabilirsiniz.

Masaüstü sürümü gibi, Android için Skype'ın kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Kayıt olduktan veya giriş yaptıktan sonra, uygulama ile tam olarak neler yapabileceğinizi açıklayan bir sanal tur verilecektir. Başlarken, kişileri senkronize etmeyi seçebilirsiniz. Kişiler çok sayıda arkadaşınız varsa işleri daha kolay hale getiren gruplandırılmış olabilir.

Bir süredir Skype için Android'e giriş yapmadıysanız, yayınlanmasından bu yana önemli ölçüde geliştirildiğini de belirtmek gerekir. Artık grup aramaları yapabilir, takvim etkinlikleri oluşturabilir, böylece bir arama yapmayı asla unutmazsınız ve Microsoft Office dosyalarını doğrudan uygulamadan açabilirsiniz.

Harika ve hala gelişiyor

Skype'ın kullanıcı arayüzü çok net ve anlaşılır. Ekranın altında arama yapmak ve sohbet etmek için simgeler ve kişi veya numara eklemek için bir içerik menüsü vardır . Android için Skype 4'teki ana pencere, tüm Skype kişilerini , favori kişileri ve son etkinliğinizi görüntülemenize izin veren kişilere adanmıştır. Bu listeler arasında, ekran boyunca sola veya sağa kaydırarak geçiş yapabilirsiniz.

Android için Skype, başka bir platform kullanıyor olsalar bile, arkadaşlarınızla yüz yüze görüşebilmenizi sağlayan görüntülü görüşme içerir. App aracılığıyla cep telefonlarına metin mesajları göndermenizi sağlayan SMS desteği içerir.

Android için Skype'ın tablet sürümünün arayüzü gerçekten ilgi çekici ve tüm kişilerinize kolayca erişmenizi sağlıyor. Görüntülü sohbet penceresi mükemmel. Arama sırasında kenar çubuğunu görüntülemenizi sağlar, böylece videoda konuşurken diğer işlevlere erişebilirsiniz.

Android'de Skype ile ilgili bir sorun, çok kolay kapanamayacağıdır çünkü Çıkma seçeneği yoktur. Bunun yerine, uygulamayı harici bir görev yöneticisi kullanarak öldürmeniz gerekir. Neyse ki, Android için Skype'ın son sürümleri, uygulamanın pil kullanımını iyileştirmek için tasarlanmış geliştirmeler getirdi. Geliştiriciye göre, bu 'agresif pil tasarrufu', kullanıcıların batarya ömrü üzerinde kayda değer bir etki yaratmadan Skype'ın çalışmasına izin verecek.

Diğer Skypers ile sohbet etmek harika

Android için Skype çok kullanışlı ve ucuz aramalar yapmanın kolay bir yolunu sunuyor. Bununla birlikte, hala diğer bazı VOIP hizmetleri kadar ucuz değildir .

AVANTAJLAR

 • Ücretsiz ve ucuz aramaları etkinleştirir
 • İletişim senkronizasyonu
 • Kullanımı çok kolay
 • Profilinizi düzenleyin
 • Görüntülü sohbet
 • SMS desteği
 • Video mesajlaşma

DEZAVANTAJLAR

 • Uygulamayı kapatmak zor

android için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

Skype

İndir

Skype 8.59.0.77 Android için

Skype hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Skype denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Skype için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×